Hypersoutěže » Vyhlášení nové soutěže

Vyhlášení nové soutěže

Vyhlášení nové soutěže, novy portal, hypersouteze.cz Hyperinzerce spustila v březnu nový portál Hypersoutěže.cz, který je určen pro soutěživé a hravé uživatele všech věkových kategorií. Vyslyšeli jsme tak mnohé podněty návštěvníků našich inzertních serverů, kteří se chtějí na internetu bavit, prokazovat své vědomosti a navíc vyhrávat krásné a zajímavé ceny.

Hypersoutěže jsou úzce propojeny s největším českým inzertním portálem Hyperinzerce.cz, a tak se o nové soutěži může dozvědět denně až 90 000 návštěvníků. Firmy a agentury tak získávájí jedinečnou možnost zábavným a nenáročným způsobem prezentovat své produkty, služby a chystané akce široké veřejnosti. Sponzorství soutěže umožní navíc firmám přivést na své webové stránky tisíce nových návštěvníků, kteří tam budou hledat odpovědi na soutěžní otázky.Vyhlášení nové soutěže, motivace a vyhry, hypersouteze.cz Návštěvníky nejlépe seznámíte s chystanými a sportovními akcemi formou soutěže o vstupenky; motivací k nákupu ve Vaší prodejně určitě budou soutěže o poukázky nebo soutěže o slevové kupóny. Zákazníky do Vašeho obchodu nebo e-shopu nasměřuje soutěž o mobil, soutěž o notebook nebo soutěž o software. Vášnivé čtenáře, milovníky hudby nebo filmové fanoušky oslovíte formou soutěže o knihy, soutěže o předplatné časopisů nebo soutěže o DVD. Všechny ženy určitě uvítají soutěže o parfémy nebo soutěže a kosmetiku.

Doporučujeme všem zákazníkům využít placenou službu TOP soutěže, s jejíž pomocí se bude Vaše soutěž zobrazovat po celém serveru Hypersoutěže.cz a tímto způsobem tak oslovíte desetitisíce uživatelů. Součástí této služby je také direct mail, v němž odesíláme registrovaným uživatelům upoutávky na cenu, kterou mohou ve Vaší soutěži vyhrát.
Projevíte-li zájem propagovat některý z Vašich produktů nebo zviditelnit zábavnou formou Vaši společnost, jsme připraveni sestavit pro Vás soutěž tzv. na míru.


V případě jakýchkoli dalších informací nebo návrhů nás prosím kontaktjte na:
telefonním čísle 234 776 800 nebo na e-mailové adrese reklama@hyperinzerce.cz.


Copyright © 2003-2021, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor