Hypersoutěže » Pravidla webu

Pravidla webu

Účast v soutěži: Jedinou podmínkou účasti v soutěži je registrace na Hyperinzerci, abychom Vás mohli zařadit do slosování a dát Vám emailem vědět o případné výhře.

Jak soutěžit: Je to velmi jednoduché – přihlasíte se a kliknete na jednu z aktuálních soutěží. Zde pouze vyplníte formulář s otázkami a kliknete na Odeslat. Formulář může být třeba jen dotazník anebo opravdový kvíz, kde jsou správné a špatné odpovědi. V druhém případě se do slosování dostávají pochopitelně jenom ti, kteří zodpoví správně všechny otázky. Den po skončení soutěže vylosuje náš systém výherce a zobrazí jejich jména na webu.

Jak se k Vám dostanou ceny: Ceny budeme zasílat poštou po předchozí emailové či telefonické komunikaci s Vámi na adresu, kterou nám pošlete emailem nebo jinak sdělíte. Ujistěte se proto, že jste při registraci zadali správnou emailovou schránku, kterou pravidelně vybíráte. Ceny zasíláme obvykle přímo my, ale pokud by je zasílal přímo partner soutěže, vyhrazujeme si právo předat mu Vaše kontaktní údaje za účelem doručení výhry.

Zveřejňování soutěží na Vašem webu: Pokud jste pořadatelem nějaké internetové soutěže, můžete si k nám zdarma vložit odkaz na Vaši soutěž. V zájmu komfortu uživatelů prosím vkládejte odkazy až na detail Vaší soutěže a ne jen na homepage Vašich stránek. Naše redakce si vyhrazuje právo neuveřejnit takové soutěže, které považuje za urážlivé, v rozporu s dobrými mravy nebo jiným způsobem nevhodné.


Copyright © 2003-2021, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor