Hypersoutěže » O nás

Informace o webu

Hypersoutěže, jak napovídá název, je portál, zaměřený na internetové soutěže o ceny. Slouží nejen jako katalog soutěží, které běží na různých stránkách, ale i přímo zde se můžete zúčastnit soutěží a vyhrát. Na našem webu tedy najdete jednak soutěže, které pro Vás připravujeme přímo my ve spolupráci s našimi partnery a sponzory, a jednak odkazy na soutěže, které jsou pořádány jinde a jejich zadavatelé je u nás zveřejňují a propagují.

Účast v našich soutěžích je zdarma, stačí jen bezplatná registrace, abychom Vás mohli kontaktovat v případě výhry. Více viz Pravidla webu. Soutěže, na které jen odkazujeme, mohou fungovat jinak a ačkoliv je naši administrátoři před schválením vždy zkontrolují, není v našich silách dohlížet na jejich regulérnost a tudíž Vám na příslušné stránce doporučujeme nejprve se seznámit s jejich konkrétními pravidly.

Jestli rádi soutěžíte a nechcete zmeškat žádnou zajímavou soutěž, vřele Vám doporučujeme nechat si posílat informace o nových soutěžích do emailu. Stačí vyplnit Vaši emailovou adresu, potvrdit kliknutím na odkaz a upozornění začnou chodit přímo do Vaší schránky. Zasílání těchto emailů můžete podobným způsobem zase kdykoliv zrušit. Pro odběr nových soutěží klikněte zde.

Informace o provozovateli

Provozovatelem stránek je společnost HyperMedia, a.s., kterou většina lidí zná díky největšímu českému inzertnímu portálu Hyperinzerce.cz. Naše společnost nyní provozuje několik dalších portálů v České Republice, na Slovensku a v Polsku. Více zde.

Soutěže byly původně umístěny na Hyperinzerci, ale díky jejich vzrůstající oblibě došlo k jejich oddělení a vytvoření specializovaného portálu HyperSoutěže.cz, na jehož stránkách se právě nacházíte. Věříme, že se Vám naše stránky budou líbit a že se k nám budete často a rádi vracet.


Copyright © 2003-2021, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor